Gergerlioğlu, Konferansa Katılacak

MİT ajanı olduğu iddiasıyla Almanya’da tutuklanarak 11 ay tecrit altında tutulan Sosyolog ve Sosyometri Analisti Muhammed Taha Gergerlioğlu, "Yeni Bir Medeniyetin Doğum Sancıları ve Avrupa’nın Türk İslam Dünyası Stratejileri" konulu konferansa katılacak.

25-01-2017


MİT ajanı olduğu iddiasıyla Almanya’da tutuklanarak 11 ay tecrit altında tutulan Sosyolog ve Sosyometri Analisti Muhammed Taha Gergerlioğlu, "Yeni Bir Medeniyetin Doğum Sancıları ve Avrupa’nın Türk İslam Dünyası Stratejileri" konulu konferansa katılacak. Yaşadıklarının anlatıldığı Taş Mezar adlı kitabı imzalayacak. 

GERGERLİOĞLU’NUN YAŞADIKLARI KİTAP OLDU
Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Yurdal Kılıçer konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, Gergerlioğlu’nun Avrupa’nın kalbinde yaşadığı bu insanlık dışı muamelelerin kamuoyunda çok daha fazla duyurulması gerektiğine dikkat çekerek, kitabın oluşum safhalarını anlattı. 

Kılıçer, (SASAM) İngiltere Şubesi Başkanı Ahmet Ferruh Öncü’nün kaleme aldığı "Taş Mezar" isimli kitabında Gergerlioğlu’nun yaşadıklarının çok net bir şekilde ortaya konulduğunu belirterek, "Sayın Gergerlioğlu’nun yaşadıkları medeniyetin merkezi olarak görülen Almanya’nın, konu Müslüman ve Türkler olunca gösterdikleri çifte standardın net bir şekilde gösterilmesi açısından önemli bir olaydır" diye konuştu. 

"Taş Mezar" ismiyle kitaplaştıran Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) İngiltere Şubesi Başkanı Ahmet Ferruh Öncü’nün katılımıyla, "Yeni Bir Medeniyetin Doğum Sancıları ve Avrupa’nın Türk İslam Dünyası Stratejileri" konulu konferans, 27 Ocak Cuma günü saat 19:00-21:00 saatleri arasında Altunizade Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek. Konferans sonrasında, "Taş Mezar" isimli kitap için imza etkinliği de gerçekleştirilecek. Kitabın yazarı Ahmet Ferruh Öncü ve kitabın kahramanı Muhammed Taha Gergerlioğlu, okuyucuları için Taş Mezar’ı da imzalayacaklar.

Etiketler : Gergerlioğlu - - Konferansa - Katılacak -
İlginizi çekebilecek diğer haberler